|
MElikson pokazal to co mial do pokazania ...serucho w dloniach.. oprucz siwakova i Łobo wszyscy w tej druzynie walcza o mistrza.. mecz byl dobry a nawet lepszy zeby tak bylo do konca sezonu.. niech Was chlopcy z Reymonta nauczy wiary w naszych grajqw.. 1906%poparcia dla pana
Maaskata. Jak to MAłecki nadmienil niech ten trener zostanie jak najdluzej...
|