Co do Jirsaka zgodzę się. Nawet w jego słabszych meczach staram się wyłapywać te dobre zagrania. Dziś miał ich sporo. Podobało mi się jak rozdzielał piłki. Nie ukrywam lubię go i liczę, że będzie jeszcze solidniej pracował i częściej gościł w pierwszej 11-stce
