Wyświetl pojedynczy post
buczo1985
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Jedlicze/Krosno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#356
Stary 15.04.2011, 23:03
Co do Jirsaka zgodzę się. Nawet w jego słabszych meczach staram się wyłapywać te dobre zagrania. Dziś miał ich sporo. Podobało mi się jak rozdzielał piłki. Nie ukrywam lubię go i liczę, że będzie jeszcze solidniej pracował i częściej gościł w pierwszej 11-stce
What's new?

Odpowiedz cytując