Wyświetl pojedynczy post
buczo1985
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Jedlicze/Krosno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 15.04.2011, 22:58
Ja bym się skłonił ku słowom tofika. Nie kręci mnie liga hiszpańska. Wielkość Realu i Barcy już mnie znudziła. Obejrzeć obejrzę. Liczę na dużo goli Dla kogo to już mi wszystko jedno. Mam ochotę pocieszyć oko dobrą piłką i tyle. Niech wygra lepszy
What's new?

Odpowiedz cytując