murray napisał(a):

|
Czy sędzia nie powinien być ubrany w taki sposób, by go można było odróżnić od reszty uczestników spotkania? Bo mógł się mylić z Sapelą.
|
Sędzia się mógł mylić z zawodnikami z Bałchatowa z innych powodów..

Genialny Maor, bramka i 2 asysty z niecodziennej pozycji, brawo. Siwakov chyba nie chce zostac w Wiśle, bo dzisiaj przespal wieksza czesc meczu.. Co do zmiennikow, to nie wydaje mi sie zeby Gargula zdazyl sie spocic. Ten młody Brud, to wszedł na minute, na wygrany juz mecz i robil wszystko zeby kilka razy byc przy piłce, gwiazdor jest gwiazdorem, wiec nie mial po co walczyc w tym meczu. W ogóle co to on za koszulke ubrał po meczu?