Mecz dobry.
Druzyna coraz bardziej "trybi" .Widzą sie na boisku,zaczyna sie gra z pierwszej pilki,duzo biegają.
Podsumuje formacje
Bramka
-Od Siergeja az bije spokojem i opanowaniem.Czyli tu juz jest duzyyy plus.Do tego refleks-wrecz kapitalny,szybkie wyjscia ,czytanie gry.Skarb
Obrona
O dziwo dzis naprawde dobrze.Jaliens mam nadzieje juz sie zgrał i bedzie coraz lepszy.Reszta dobrze,Cikos pare razy fajnie sie właczyl.
Pomoc
Tutaj perełka jest jedna.Melex jednym ruchem mija rywala a potem nic i nikt go nie powstrzyma,no chyba ze faul.Szybszy niz Speedy Gonzales.

Jakim cudem ktos go wczesniej z tego Ber-Shevy nie wyciagnał ,albo nie namierzyl-nie kapuje ..Wilk godnie zastapi nam Sobola.
Atak
Genkov gra coraz lepiej.Przy gol zamykał drugi slupek ,co sie u nas zadko zdarza.Licze ze on bedzie jeszcze lepszy,bo widac ze czuje sie u nas coraz pewniej.
Generalnie ciesza 3 pkt -bo teraz rywale niech sobie nas gonią,i cieszy tez styl,bo druzyna widac jest zżyta z soba a to podstawa do dobrej atmosfery.Jest coraz lepiej.
