Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#353
Stary 15.04.2011, 22:55
Mecz dobry.

Druzyna coraz bardziej "trybi" .Widzą sie na boisku,zaczyna sie gra z pierwszej pilki,duzo biegają.

Podsumuje formacje

Bramka
-Od Siergeja az bije spokojem i opanowaniem.Czyli tu juz jest duzyyy plus.Do tego refleks-wrecz kapitalny,szybkie wyjscia ,czytanie gry.Skarb

Obrona
O dziwo dzis naprawde dobrze.Jaliens mam nadzieje juz sie zgrał i bedzie coraz lepszy.Reszta dobrze,Cikos pare razy fajnie sie właczyl.

Pomoc
Tutaj perełka jest jedna.Melex jednym ruchem mija rywala a potem nic i nikt go nie powstrzyma,no chyba ze faul.Szybszy niz Speedy Gonzales.
Jakim cudem ktos go wczesniej z tego Ber-Shevy nie wyciagnał ,albo nie namierzyl-nie kapuje ..Wilk godnie zastapi nam Sobola.

Atak
Genkov gra coraz lepiej.Przy gol zamykał drugi slupek ,co sie u nas zadko zdarza.Licze ze on bedzie jeszcze lepszy,bo widac ze czuje sie u nas coraz pewniej.

Generalnie ciesza 3 pkt -bo teraz rywale niech sobie nas gonią,i cieszy tez styl,bo druzyna widac jest zżyta z soba a to podstawa do dobrej atmosfery.Jest coraz lepiej.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 15.04.2011 o godz. 22:58.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując