Wyświetl pojedynczy post
maciu
Junior Member
 
Od: 02.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#352
Stary 15.04.2011, 22:51
Z trybun wydawało mi się, że Siwakow był zdecydowanie najgorszy na boisku. Teraz widzę, że nie dość, że miał dużo strat w pierwszej połowie, a w drugiej kilka razy spowalniał grę w sytuacjach w których aż prosiło się ruszyć do przodu na wolne pole to jeszcze chyba on odpuścił krycie przy straconej bramce. Generalnie słabiutko choć widać, że Białorusin ma potencjał. Jeśli będzie to realne finansowo to powinien zostać u nas na dłużej.

Za to Tomek Jirsak rozegrał super zawody. Chyba tylko on i Maor potrafią dokładnie podać do zawodnika, który znajduje się dalej niż 10 m od niego. Kilka fajnych przerzutów, bardzo umiejętnie regulował tempro gry. No i najważniejsze - większość piłek rozgrywa po ziemi, co znacznie ułatwia grę kolegom.
Odpowiedz cytując