Wyświetl pojedynczy post
nesta
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#351
Stary 15.04.2011, 22:51
Dla mnie zdecydowanie najlepszy mecz w tej rundzie. Efektownie, szybko, z polotem, akcje z 1 pily, na dwa kontakty.. Praca RM zaczyna przynosic efekty, chcialbym zeby ten trener zostal z Wisla jak najdluzej.
Odpowiedz cytując