Wyświetl pojedynczy post
RecordAble
Senior Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: SKMK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 15.04.2011, 22:50
Wizard napisał(a):Wyświetl post
Ja za to stawiam, że jesteś przewrażliwiony. Jak już chcemy się bawić w takie śmieszne wytykanie sytuacji, bo sobie porównaj bramkę Genkova a bramkę Bełchatowa. Albo jesteś głuchy, albo nieczarodziej .
Już poważnie mówiąc - sytuacja z domniemanym karnym - Szymek bodajże (piszę z pamięci, ale wydaje mi się, że tak było) też krzyczał, ja również byłem zmartwiony, że mogła być 11 - na szczeście powtórki wykazały, że jednak był faul bramkarzu. I co, z tego powodu my z Szymkiem to antywiślaki? O czerwonej kartce również nie powinno być moim zdaniem mowy, ewidentne żółtko i nic więcej. Więcej obiektywizmu, nie ślepego fanatyzmu.
Przyglądam się komentarzowi każdego dziennikarza C+. Szukam w ich głosach obiektywności i nie mówię tu tylko o Wiśle. Chodzi mi o ogóle podejście do swojego zawodu.

rafkur napisał(a):Wyświetl post
Ps - Orange Sport.... proszę Was - niszowa stacja z adekwatnymi do oglądalności pracownikami.
Tylko, że na OS idzie powtórka meczu z C+
Ostatnio edytowane przez RecordAble : 15.04.2011 o godz. 22:53.
...i nawet jeśli będzie źle my nigdy nie poddamy się!
Odpowiedz cytując