Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#349
Stary 15.04.2011, 22:49
A nie prościej przełączyć na C+ ? Właśnie idzie retransmisja którą sobie oglądam celem weryfikacji z powtórkami bo na stadionie wiadomo - nie wszystko widać plus adrenalina. Cóż - nikt w C+ nie ma wątpliwości że dwa karne powinny być!
Nasza gra wygląda bardzo fajnie. Ogólnie jest nieźle!

Ps - Orange Sport.... proszę Was - niszowa stacja z adekwatnymi do oglądalności pracownikami.
Odpowiedz cytując