Wyświetl pojedynczy post
PANDEM0NIUM
Senior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#348
Stary 15.04.2011, 22:47
Mam nadzieje że Maaskant zwróci uwagę drużynie na grę przy stanie 2:0. Oddaliśmy pole przeciwnikom, efektem bramka na 1:2 i nerwówka potem. I to już któryś mecz z kolei. Podbeskidzie, Jagielonia, Korona...
Dlatego dziwie się co po niektórym piszącym o najlepszym meczu Wisły w tej rundzie...
Odpowiedz cytując