Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 15.04.2011, 22:43
RecordAble napisał(a):Wyświetl post
Porównaj sobie komentarz Rosłonia w sytuacji, gdy Wisła strzela bramkę a gdy Pareiko był faulowany w 'piątce', to wyskoczył z krzesła z okrzykiem "karny".
Albo jesteś głuchy albo rzeczywiście z Ciebie taki czarodziej.
Bo oni zawsze w takiej sytuacji widza karnego dla naszego przeciwnika - akurat byłoby im to na reke
Odpowiedz cytując