adikos1906 napisał(a):

|
Ciekawa sprawa, jeszcze tydzień temu Jaliens był 'beeee'. A teraz? Każdy go będzie chwalić bo rozegrał dobre zawody i nagle jest jak to ty nazwałeś 'skarbem'? Pokory troche.
|
Czy ja gdzieś mówiłem, że Jaliens był "be"? Nie odpowiadam za to, co ktoś tam kiedyś tam coś tam powiedział, mówię w swoim imieniu. Ogarniaj.