Wyświetl pojedynczy post
leszekm_
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#343
Stary 15.04.2011, 22:34
adikos1906 napisał(a):Wyświetl post
Ciekawa sprawa, jeszcze tydzień temu Jaliens był 'beeee'. A teraz? Każdy go będzie chwalić bo rozegrał dobre zawody i nagle jest jak to ty nazwałeś 'skarbem'? Pokory troche.

Czy ja gdzieś mówiłem, że Jaliens był "be"? Nie odpowiadam za to, co ktoś tam kiedyś tam coś tam powiedział, mówię w swoim imieniu. Ogarniaj.
Odpowiedz cytując