RecordAble napisał(a): 
|
Oglądam teraz powtórkę na OrangeSport. I podniety Rosłonia nt. Bełchatowa, niezgadzanie się z czerwoną kartką i w ogóle najazdy na Wisłę są już nudne. Cała ta C+'owa ekipa zaczyna się psuć.
|
Zejdź na ziemię.
Jesteśmy fanatykami, bo tylko fanatycy umieją dokonać wielkich rzeczy. - J. Mosdorf
|