Wyświetl pojedynczy post
leszekm_
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 15.04.2011, 22:21
maciu napisał(a):Wyświetl post
Widać jakiś pomysł na grę. Bardzo podoba mi się sposób rozgrywania akcji od obrony. Nie ma już niepotrzebnych górnych piłek (...)
Mnie się wydaje, że w tym duża rola Jaliensa. On odpowiada najczęściej za wyprowadzenie piłki z obrony do przodu, a robi to bardzo inteligentnie i nie ma głupich strat, złych decyzji, niedokładnych podań. Rozpoczyna akcje, to wbrew pozorom nie jest łatwe - patrz w kadrze, jakie problemy ma z tym Glik i Głowacki, na czym cierpi cała drużyna. Jaliens to skarb.
Odpowiedz cytując