Wyświetl pojedynczy post
maciu
Junior Member
 
Od: 02.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#335
Stary 15.04.2011, 22:17
Mecz świetny. Chyba najlepszy jak do tej pory na wiosnę. Widać jakiś pomysł na grę. Bardzo podoba mi się sposób rozgrywania akcji od obrony. Nie ma już niepotrzebnych górnych piłek choć paradoksalnie teraz mamy napastnika, który jest w stanie je zgrywać. Wg. mnie Maor, Jirsak, Genkow i Wilk najlepsi na boisku. No i jeszcze Cikos włączał się do akcji z przodu o wiele częściej niż zazwyczaj gdy na prawej pomocy gra Małecki. Pytanie dlaczego nie potrafią tak współpracować z Małym?
Odpowiedz cytując