tatar87 napisał(a):

|
co myślicie o postawie Garguły ( przybita piątka z wróblem po kartce i Łukasz w koszulce gieksy pod naszym sektorem ) ? Dla mnie to zwykły najemnik w żaden sposób nie identyfikujący się z Naszym Klubem !
|
Myślę , że klub powinien natychmiast zwołać konferencję prasową i poinformować o rozwiązaniu kontraktu z Łukaszem Garguła .
Kibice natomiast powinni w swoim zakresie zorganizować pikietę na Rynku Głównym i spalić kukłę Garguły .
Pasuje?
Ludzie litości ! Jak można takie bzdury w ogóle wypisywać ? Co gorsza przed pierwszym gwizdkiem cała drużyna Wisły przybiła pieczątki z drużyną GKSu i to na własnym obiekcie .Zawsze wydawało mi się , że przybicie piątki przez zawodników przeciwnych drużyn przed , w trakcie meczu i po meczu jest wyrazem szacunku i gestem czysto piłkarskim ?