Cytat:
|
Trzeba powiedzieć jasno... Mistrzostwo kosztowało nas 700 tys. euro, (czytaj transfer MELIKSONA )
|
Powiem więcej, transfery dokonane przed rundą wiosenną są naprawdę rewelacyjnie. Melikson i Pareiko klasa sama dla siebie, Genkov coraz bardziej się rozwija. Jaliens może ciut slabiej niż bym się po nim spodziewał, ale też mam wrażenie że z meczu na mecz lepiej. No i Sivakov chyba jedyny niewypał.
To bardzo dobrze rokuje na przyszłość. Jeśli letnie okienko transferowe będzie równie udane, to jest naprawdę duża szansa na pogranie nieco dłużej w pucharach niż zazwyczaj.
Blok defensywny najgorzej, ale (sic!) boki obrony coraz lepiej, Chavez z Jaliensem też. Popracować trochę nad tymi stałymi fragmentami i będzie dobrze, bo nie oszukujmy się, jakieś okazje przeciwnika zawsze, w każdym meczu się trafią. Natomiast nasza gra i ilość stwarzanych sytuacji z przodu napawa szczególnym optymizmem, bo jeśli poprawimy skuteczność (kolejny mecz gdzie powinno być z 5 dla nas) to będziemy wszystkich rozjeżdżać.
I kolejna kwestia - nie było małego, sobola, a drużyna zagrała dobry mecz, wchodzą zmienniki i tych "dziur" tak nie widać. Tak mocnej Wisły to ja dawno nie pamiętam. Naprawdę, jest dobrze.