Wyświetl pojedynczy post
PANDEM0NIUM
Senior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 15.04.2011, 22:15
tatar87 napisał(a):Wyświetl post
co myślicie o postawie Garguły ( przybita piątka z wróblem po kartce i Łukasz w koszulce gieksy pod naszym sektorem ) ? Dla mnie to zwykły najemnik w żaden sposób nie identyfikujący się z Naszym Klubem !
Siostro! Kaftan!

Czyli wg Ciebie nie można przybic piątki z kumplem z boiska? Dla Ciebie to oznaka nieprofesjonalizmu? Braku lojalności? A może Łukasz w imie wierności do barw klubowych powinien zignorowac byłego kolege z zespołu? A może powinien go wyzwac albo dac mu w zęby?
Łukasz jak gra tak gra a gra słabiutko ale nie popadajmy w paranoje!
Odpowiedz cytując