Wyświetl pojedynczy post
palon
Senior Member
 
 
Od: 02.2005
Skąd: !!!

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#328
Stary 15.04.2011, 22:09
tatar87 napisał(a):Wyświetl post
co myślicie o postawie Garguły ( przybita piątka z wróblem po kartce i Łukasz w koszulce gieksy pod naszym sektorem ) ? Dla mnie to zwykły najemnik w żaden sposób nie identyfikujący się z Naszym Klubem !
Ochłoń troszkę, ponosi Cie!
"Przyjazn jest wszystkim. Przyjazn to cos wiecej niz talent. Wiecej niz wladza. Prawie sie rowna rodzinie. Nigdy o tym nie zapominaj."
Odpowiedz cytując