Temat
:
[22 kolejka] Wisła Kraków - GKS Bełchatów, 15 kwietnia, piątek, godz. 20:00
Wyświetl pojedynczy post
eto22
Member
Od: 08.2010
Offline
#
326
15.04.2011, 22:08
Myślę, że debilizmem jest nazwyanie gościa, który wykonuję fajny gest w stronę klubu, w którym grał kilka lat i gdzie się wypromował najemnikiem. To samo przecież robi wielu byłych wiślaków.
eto22
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do eto22
Znajdź inne posty napisane przez eto22