Wyświetl pojedynczy post
eto22
Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#326
Stary 15.04.2011, 22:08
Myślę, że debilizmem jest nazwyanie gościa, który wykonuję fajny gest w stronę klubu, w którym grał kilka lat i gdzie się wypromował najemnikiem. To samo przecież robi wielu byłych wiślaków.
Odpowiedz cytując