|
Skład został odmieniony i gra wyglądała dziś rewelacyjnie, dokładnie, plynnie i praktycznie bez przestojów. To daje do myślenia... Nie wiem na jakim meczu był trener z Bełchatowa mówiąc, że "mecz wcale nie musiał zakończyc się naszą porażką" . Dla mnie dominacja Wisły była bezdyskusyjna. Pomimo wysokiego prowadzenia nadal wywieraliśmy presję na przeciwnika, traktując mecz trochę szkoleniowo.
|