Wyświetl pojedynczy post
tatar87
Junior Member
 
 
Od: 10.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#324
Stary 15.04.2011, 22:05
co myślicie o postawie Garguły ( przybita piątka z wróblem po kartce i Łukasz w koszulce gieksy pod naszym sektorem ) ? Dla mnie to zwykły najemnik w żaden sposób nie identyfikujący się z Naszym Klubem !
Odpowiedz cytując