Temat
:
[22 kolejka] Wisła Kraków - GKS Bełchatów, 15 kwietnia, piątek, godz. 20:00
Wyświetl pojedynczy post
tatar87
Junior Member
Od: 10.2008
Offline
#
324
15.04.2011, 22:05
co myślicie o postawie Garguły ( przybita piątka z wróblem po kartce i Łukasz w koszulce gieksy pod naszym sektorem ) ? Dla mnie to zwykły najemnik w żaden sposób nie identyfikujący się z Naszym Klubem !
tatar87
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do tatar87
Znajdź inne posty napisane przez tatar87