ChG napisał(a):

|
Kurva, przecież Drzymont sam sobie zagrał piłkę na rękę robiąc nieudolny wślizg, więc jak w tej sytuacji można mówić o tym, że sędzia podjął słuszną decyzję? Karny ewidentny w tej sytuacji, a sytuacji z Genkovem dokładnie nie widziałem.
|
Karny ewidentny i nie ma sie o co w tej sprawie klocic. Sedzia z Warszawy prowadzacy mecz Wisly Krakow to bedzie zawsze cos na nasza niekorzysc - to jest glupota wyznaczanie sedziego z Warszawy na mecz druzyny z Krakowa i odwrotnie. Na szczescie mamy swietny zespoł, ktory mimo zlych decyzji arbitra potrafi na swoja korzysc odwrocic losy spotkania.