Temat
:
[22 kolejka] Wisła Kraków - GKS Bełchatów, 15 kwietnia, piątek, godz. 20:00
Wyświetl pojedynczy post
KoTu1906
Member
Od: 11.2009
Skąd: Nizina Mazowiecka
Offline
#
318
15.04.2011, 21:55
W moim odczuciu mecz dobry,dużo dokładnych podań z pierwszej piłki co mogło się podobać. men of the match - melikson! dobrze,ze genkov jest powatrzalny i strzela gola w 3 kolejnym meczu. jazda jazda jazda!
KoTu1906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do KoTu1906
Znajdź inne posty napisane przez KoTu1906