leszekm_ napisał(a):

Ja rozumiem, że na sędziego zawsze najłatwiej zwać, zawsze coś się znajdzie, ale bez przesady.
|
Zatem we wspomnianym meczu w Kielcach powinno byc co najmniej 5 czerwieni.
Róznimy sie po całosci w ocenie tych sytuacji, ale najwazniejszy pozostaje efekt w postaci trzech punktów Nam dopisanych.