Wyświetl pojedynczy post
palon
Senior Member
 
 
Od: 02.2005
Skąd: !!!

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#317
Stary 15.04.2011, 21:51
leszekm_ napisał(a):Wyświetl post

Ja rozumiem, że na sędziego zawsze najłatwiej zwać, zawsze coś się znajdzie, ale bez przesady.
Zatem we wspomnianym meczu w Kielcach powinno byc co najmniej 5 czerwieni.

Róznimy sie po całosci w ocenie tych sytuacji, ale najwazniejszy pozostaje efekt w postaci trzech punktów Nam dopisanych.
"Przyjazn jest wszystkim. Przyjazn to cos wiecej niz talent. Wiecej niz wladza. Prawie sie rowna rodzinie. Nigdy o tym nie zapominaj."
Odpowiedz cytując