Wyświetl pojedynczy post
rafal777
Senior Member
 
Od: 09.2005
Skąd: tu i tam

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#316
Stary 15.04.2011, 21:50
Moim zdaniem chyba najlepszy mecz Wisły w tej rundzie. W pierwszej połowie najlepszy Kirm, w drugiej Melikson. Bardzo ładnie graliśmy piłką. Brakowało przyspieszenie i dokładności w końcówce akcji. Ale mecz naprawdę dobry. Wilk lepiej niż Sobol. Daje też coś od siebie w ofensywie. Najsłabiej chyba Sivakov.
Odpowiedz cytując