Wyświetl pojedynczy post
wujekWojtek
Senior Member
 
 
Od: 02.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#314
Stary 15.04.2011, 21:50
Myślę że sędziowie już tak nam karnych nie gwizdają, bo Gieniek za często się rzuca w polu karnym. To też jest jakaś opcja. Sędziowie mogą być przeczuleni w tym punkcie...
Odpowiedz cytując