Lechista69 napisał(a):

|
Bardzo pozytywna decyzja ze strony Wisły i Pana Cupiała, Łobodzinskiego tak czy siak trzeba bylo sie pozbyc, a mi juz serce walilo ze jednak on wystapi dzisiaj, teraz pojawia sie szansa dla Riosa, oby wypalil!
|
No i Rios pokazał swoje "umiejętności". Żałosny strzał w sytuacji sam na sam, brak jakiejkolwiek walki o piłkę czy zaanagażowania w grę, Techniki nie pokazał praktycznie w ogóle. Mam nadzieję że opuści klub jak najszybciej.
Wiśle potrzeba takich graczy jak Melikson. Geniusz.