Wyświetl pojedynczy post
Mistel
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10723
Stary 15.04.2011, 21:49
Lechista69 napisał(a):Wyświetl post
Bardzo pozytywna decyzja ze strony Wisły i Pana Cupiała, Łobodzinskiego tak czy siak trzeba bylo sie pozbyc, a mi juz serce walilo ze jednak on wystapi dzisiaj, teraz pojawia sie szansa dla Riosa, oby wypalil!
No i Rios pokazał swoje "umiejętności". Żałosny strzał w sytuacji sam na sam, brak jakiejkolwiek walki o piłkę czy zaanagażowania w grę, Techniki nie pokazał praktycznie w ogóle. Mam nadzieję że opuści klub jak najszybciej.

Wiśle potrzeba takich graczy jak Melikson. Geniusz.
Odpowiedz cytując