Wyświetl pojedynczy post
Grzadq
Senior Member
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#301
Stary 15.04.2011, 21:32
Moim zdaniem czerwona kartka słuszna - to nie był atak na piłkę tylko atak na zawodnika. Ciałem? Smolarek też "ciałem" pieprznął Arboledzie.

Gra z meczu na mecz coraz lepsza, gdyby Genkov tą akcję w 1 połowie strzelił to naprawdę akcja sezonu. Momentami to dzieliliśmy i rządziliśmy na tym boisku, szybka, kombinacyjna gra, mnóstwo podań z pierwszej piłki, indywidualne akcje, ogólnie super. No i kondycyjnie - bartoszek super zauważył w 1 połowie że trzeba grać pressingiem, nie wziął tylko pod uwagę tego że jego zawodnicy mogą tego nie wytrzymać i pod koniec meczu będą już tylko truchtać. Natomiast my kondycyjnie wyglądaliśmy naprawdę dobrze.

I jako nadworny krytyk Cikosa, muszę (z chęcią) przyznać że dobry mecz dzisiaj zagrał. W takiej formie z chęcią bym go oglądał w każdym spotkaniu.

O Meliksonie wszystko zostało powiedziane.

Naprawdę, z meczu na mecz widać postęp, gramy w tym momencie najlepszą piłkę w Polsce, przy kilku korektach w okienku transferowym widzę dużą szansę na (wreszcie) jakiś sukces w europie.
Odpowiedz cytując