Wyświetl pojedynczy post
buczo1985
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Jedlicze/Krosno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#298
Stary 15.04.2011, 21:31
Genkow przypomina mi trochę Brożka Widać, że złapał większą pewność siebie i już nawet nie chodzi o samo zdobywanie bramek, co o zachowanie na boisku, rozegranie i wychodzenie po piłkę. Podobieństwo jest również takie, że po zmarnowaniu setki, strzela z trudniejszej pozycji
4 bramki w 3 meczach robią wrażenie. Ilość sytuacji jakie miał również. Mimo, że nie wykorzystał kilku dogodnych szans,widać że czuje grę i złapał wspólny język z resztą. Jest to miła odmiana, jeśli sięgniemy pamięcią i przypomnimy sobie Genkowa zagubionego świeżaka w meczu z Arką.

Duże słowa uznania dla Pareiki za wybronienie tego strzału, po którym mogło być 3:2.
Brawa dla Maora, w pierwszej połowie się rozkręcał, by w drugiej pociągnąć drużynę do zwycięstwa.
Ostatnio edytowane przez buczo1985 : 15.04.2011 o godz. 21:35.
What's new?

Odpowiedz cytując