Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#296
Stary 15.04.2011, 21:30
Co mnie obchodzi to, ze za to powinien dostac najwyzej zołta kartke - a nasze karne, ktorych sedzia nie dyktował to juz sie nie liczą. A dlaczego takie rzeczy sie działy? bo sedziował arbiter z Warszawy - nie pierwszy i nie ostatni raz takie błedy na nasza niekorzysc.
Odpowiedz cytując