Temat
:
[22 kolejka] Wisła Kraków - GKS Bełchatów, 15 kwietnia, piątek, godz. 20:00
Wyświetl pojedynczy post
palon
Senior Member
Od: 02.2005
Skąd: !!!
Offline
#
293
15.04.2011, 21:25
leszekm_
napisał(a):
A po za tym chciałem pochwalić sędziego: czerwona kartka zasłużona - chamski atak bez piłki, po za tym nie dał się nabrać Gienkowi, dobrze zinterpretował też sytuację z ręką w polu karnym.
Ty zartujesz czy powaznie piszesz?
"Przyjazn jest wszystkim. Przyjazn to cos wiecej niz talent. Wiecej niz wladza. Prawie sie rowna rodzinie. Nigdy o tym nie zapominaj."
palon
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do palon
Znajdź inne posty napisane przez palon