|
ja chyba inny mecz oglądałem, moim zdaniem słaba gra Wisły, mecz sporymi momentami nudny.
jedyne co, to Maor wielką klasę pokazał, świetne zagrania, tępo akcji i serce na Boisku.
Wilk musi poprawić grę jako pomocnik.
Białorusin moim zdaniem tragedia.
Jirsak gdy jest najbardziej wysuniętym środkowym pomocnikiem to też nic nie gra.
Obrona rozgrywa już coraz fajniej ale krycie przy wrzutkach...
|