Temat
:
Football Manager
Wyświetl pojedynczy post
rendkamp
Senior Member
Od: 05.2005
Offline
#
5415
15.04.2011, 21:25
Na facebooku jest taka gra Top eleven football manager, gra ktoś? jakie opinie?Mnie osobiście wkurzaja żetony zeby zrobić np. transfer a tak to nawet nawet
rendkamp
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do rendkamp
Znajdź inne posty napisane przez rendkamp