Temat
:
[22 kolejka] Wisła Kraków - GKS Bełchatów, 15 kwietnia, piątek, godz. 20:00
Wyświetl pojedynczy post
Barocco
Member
Od: 06.2009
Offline
#
291
15.04.2011, 21:22
Lysy
napisał(a):
I co Sobol niby lepiej gra niż Wilk dziś? Bez jaj. Małecki to rzecz oczywista - powinien grać. Ale Sobol?
Wilk jest Kozak - powinien grać ile wlezie,
Sobol ma prawie... 35lat ile jeszcze pogra ? to nie Maldini
Barocco
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Barocco
Znajdź inne posty napisane przez Barocco