|
Acha, dla mnie czerwona dla Wróbla w 100% zasłużona. Chamski faul bez piłki obliczony na obrzydzenie Meliksonowi gry. I to głupie tłumaczenie - że na żółtą. Żadne na żółtą, złośliwy faul bez piłki i do widzenia.
Albo pozwolimy na grę w piłkę, albo prym będą wieść drwale. Szkoda tylko, że nie wyłapał kilku innych chamskich fauli zawodników GKS-u.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
|