Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#290
Stary 15.04.2011, 21:21
Acha, dla mnie czerwona dla Wróbla w 100% zasłużona. Chamski faul bez piłki obliczony na obrzydzenie Meliksonowi gry. I to głupie tłumaczenie - że na żółtą. Żadne na żółtą, złośliwy faul bez piłki i do widzenia.

Albo pozwolimy na grę w piłkę, albo prym będą wieść drwale. Szkoda tylko, że nie wyłapał kilku innych chamskich fauli zawodników GKS-u.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując