|
Bardzo dobry mecz według mnie drugi po Arce. Dziś bardzo dobrze graliśmy piłką Bełchatów ostatnie 15 minut to wybijał juz na oślep tak zmęczony był. Melikson gracz meczu choć widać że lepiej gra w środku niz na boku. Wilk według mnie nieźle owszem popełniał pojedyncze błędy ale z trójki środkowych to on brał odpowiedzialność za gre. No i na wielki plus według mnie Cikos. Cichy bohater tego meczu. Pierwsza połowa każda ofensywna akcja przechodziła przez niego. Druga on wywalczył rożnego po którym padł gol, a mógł wcześniej po jego płaskim dośrodkowaniu. Potem też udział przy trzeciej bo zrobił miejsce Meliksonowi. Generalnie dobry mecz i tylko mam nadzieje że Genkovowi nic sie nie stało.
Podobało mi się jak Maaskant podszedł do Bruda by mu pogratulować debiutu.
|