|
Rios niech zmieni dyscyplinę na piłkę plażową. Mało biegania, gra górą i będzie mógł sobie często z przewrotki postrzelać.
Co do meczu rzeczywiście piłką graliśmy lepiej, z kilku powodów.
- Więcej ruchu bez piłki w środku szczególnie dzieki Siwakowowi i Meliksonowi.
-Sobolewski nie grał wiec nie spowalniał akcji krótkimi podaniami na wysokość pasa.
- Koleś Git Małecki co pier taktyke bo nie jest frajerem nie pchał się na 3,4 obrońców więc akcje miały większą płynność.
Z drugiej strony brakowało mi jego agresji w wykorzystywaniu akcji więc coś za coś.
Ostatnio edytowane przez tofik : 15.04.2011 o godz. 21:19.
. .
|