Wyświetl pojedynczy post
Awe
Senior Member
 
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#282
Stary 15.04.2011, 21:07
No to Riosowi dziękujemy. Wchodzi na podmęczonego przeciwnika, który gra w dziesiątkę. Podobno jest w formie. Zero pressingu, szansa, żeby pograć klepkę, pokazać dobrą technikę, powalczyć. Czy rezerwowy napastnik może wymarzyć sobie lepszą szansę? No a Rios na stojąco gra mega padakę. Do tego marnuje 100% szansę w maksymalnie partacki, nonszalancki sposób. A podobno jest w dobrej formie... Nie ma sensu dawać mu więcej szans.
Genkov ma więcej krytyków niż Rios

Maor mistrz Pareiko też. W ogóle coś lepiej wygląda nasza gra. Do tego powinny być dwa karne i (chyba) czerwona kartka dla Małkowskiego (bo chyba już miał jedną a wykosił Genkova równo z trawą od tyłu).

Jedynie te stałe fragmenty gry.
Po burzy słońce wychodzi zza chmur,
i nad Krakowem zaświeci znów.
O jednym marzę, o jednym wciąż śnię,
Mistrzem będzie Wisełka, na pewno to wiem.
Życie bym dał, za krakowską Wisłę
O jakże bym chciał, by znów była mistrzem
O jakże bym chciał

Odpowiedz cytując