|
Jeden napastnik strzela gole i aktywny, wypracowuje nawet karne (fakt że nie gwizdane), rozgrywa się coraz bardziej - krytykowany
Drugi ni to napastnik ni pomocnik strzela gole ale w ME, mając sam na sam zachowuje się najgorzej jak można (Genkov przynajmniej próbował mijać), no i jest niewidoczny 15 minut zamiast zapieprzać mając okazje - dać mu więcej szans.
Przyjąłbym argument o dawaniu większej ilości czasu Riosowi gdyby nie był on połączony z krytyką Genkova, bo ten w sytuacjach jak z Koroną czy dziś mijając bramkarza przynajmniej ma jakiś pomysł na wykończenie akcji, a nie wali licząc na szczęście.
|