_barszczu napisał(a):

|
wcale mu się nie dziwię, wszedł na boisko tylko ze względu na kontuzję, zaufania do niego brak, też bym takie podejście jak on miał do tego meczu
|
No to super nieprofesjonalne podejście, gratuluję. Takim piłkarzom dziękujemy za współpracę, bo w profesjonalnej piłce nie ma miejsca na fochy gwiazdeczek.