Wyświetl pojedynczy post
vaazon
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#267
Stary 15.04.2011, 20:52
_barszczu napisał(a):Wyświetl post
wcale mu się nie dziwię, wszedł na boisko tylko ze względu na kontuzję, zaufania do niego brak, też bym takie podejście jak on miał do tego meczu
No to super nieprofesjonalne podejście, gratuluję. Takim piłkarzom dziękujemy za współpracę, bo w profesjonalnej piłce nie ma miejsca na fochy gwiazdeczek.
Odpowiedz cytując