Temat
:
[22 kolejka] Wisła Kraków - GKS Bełchatów, 15 kwietnia, piątek, godz. 20:00
Wyświetl pojedynczy post
_barszczu
Senior Member
Od: 07.2005
Offline
#
263
15.04.2011, 20:50
przecież po Riosie widać doskonale, że gra od niechcenia
wcale mu się nie dziwię, wszedł na boisko tylko ze względu na kontuzję, zaufania do niego brak, też bym takie podejście jak on miał do tego meczu
_barszczu
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do _barszczu
Znajdź inne posty napisane przez _barszczu