TeeS napisał(a):

|
Rzut rożny jest gorszy niż karny, bo karne to Pareiko broni.... Jakaś masakra co oni wyczyniają w obronie przy stałych fragmentach gry.
|
Ta.
Ale za to Wilk się zrehabilitował
Pareiko - naprawdę klasa. Tak dobrego bramkarza dawno nie mieliśmy.