Wyświetl pojedynczy post
rav
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#244
Stary 15.04.2011, 20:33
Dobra rada dla tych, którzy pozwolili sobie na wyzwiska w stosunku do zawodników Wisły lub pozostałych forumowiczów: usuńcie te posty. Lepiej dla was, żeby moderatorzy się tym nie musieli zajmować po meczu.
Odpowiedz cytując