Wyświetl pojedynczy post
Bronex
Senior Member
 
Od: 04.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#241
Stary 15.04.2011, 20:24
No już się zaczyna 2-1 , jak zwykle nasi to s.......ą. W przypadku naszych zidanów to prowadzenie 2-0 to nic nie znaczy.
Ostatnio edytowane przez Bronex : 15.04.2011 o godz. 20:27.
Odpowiedz cytując