vaazon napisał(a):

Po meczu będzie jak sędzia zagwiżdże po raz ostatni.
W futbolu wszystko możliwe, oo bramka Genkova 2:0. Przypominam, że prowadziliśmy tak samo z Podbeskidziem czy z Koroną. Dlatego ja czekam na 90 minutę, żeby dopiero powiedzieć "po meczu".
|
Prawda, nie rozsądnie się pospieszyłem z tym komentarzem. Masz racje.