|
Tylko teraz zadnych głupich zmian , które mają mieć za zadanie bronienie wyniku panie Maskaant.. do końca daleka droga. Gramy w przewadze, tego Wisła nie może przegrać a nawet zremisować, a mimo to mam nerwówkę bo Wisła przy prowadzeniu bawi się w nonszalancje a trener w bronienie wyniku.
A nie mówiłem :(
|