Wyświetl pojedynczy post
Lysy
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#233
Stary 15.04.2011, 20:18
Zawsze jak "kibice" narzekają na jakiegoś zawodnika to on zdobywa gola! Tak było z Małeckim w meczu z Arką, tak też jest teraz! Narzekajcie dalej na Genkova...
Ostatnio edytowane przez Lysy : 15.04.2011 o godz. 20:40.
Odpowiedz cytując