Wyświetl pojedynczy post
vaazon
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#231
Stary 15.04.2011, 20:17
fudi8 napisał(a):Wyświetl post
Po meczu. Czerwona, nerwówka się zaczyna i faulowanie w drużynie GKS'u.
Po meczu będzie jak sędzia zagwiżdże po raz ostatni.
W futbolu wszystko możliwe, oo bramka Genkova 2:0. Przypominam, że prowadziliśmy tak samo z Podbeskidziem czy z Koroną. Dlatego ja czekam na 90 minutę, żeby dopiero powiedzieć "po meczu".
Odpowiedz cytując