Simao1 napisał(a):

A tydzień temu Cię przekonał, kiedy strzelił dwie bramki?
Jest nieźle. Gramy szybką, dynamiczną piłkę. Jedyne mankamenty to gra Sivakova, który traci piłkę co chwila.
TSWetan coś jeszcze strzeli i zamknie ponownie usta wiecznym malkontentom
|
Właśnie jeden mecz mnie wogóle nie przekonał, dlatego nie rozwodziłem się nawet na forum nad tym. Jeśli facet ma 3 setki i nie strzela to potem się nie ma co dziwić, że nie mamy 3 pk. Bo co jak co ale 3 jego sytuacja to już poprostu SETA. Widać jego braki w przyjęciu przy 2 sytuacjach i potem jest taki efekt jaki jest czyli zero z przodu. A to nie pierwszy mecz gdzie nie wykorzystuje takich okazji ........ choć mam nadzieję, że w końcu dziś trafi.